Wyszukaj produkt


Jest kilka sposobów płatności i odbioru przesyłek z zamówionymi towarami. Standardowym sposobem zakupów jest wysyłka za pobraniem. Towar dostarcza kurier FedEx lub sklep za pomocą transportu własnego. Przesyłka w pudełkach zabezpieczonych folią firmową dostarczana jest przez kurierów lub naszych kierowców pod wskazany adres. Godziny dostawy to zwykle 9-17. Prosimy w adresie dostawy w zamówieniu wpisywać w przypadku kuriera adres gdzie znajdują się Państwo właśnie w takich godzinach.

Za towar klient płaci przy odbiorze. Jeśli w danym momencie nie ma klienta na wskazanym adresie, kurier zostawi awizo, dzięki któremu przesyłkę można odebrać do kilku dni w siedzibie firmy kurierskiej.

Coraz częściej stosowanym sposobem płatności, zwłaszcza w dobie zakupów i płatności elektronicznych, jest przedpłata przelewem bankowym na nasze konto. Unikamy w ten sposób kontaktu z gotówką, przelewając środki z góry. Kwotę do przelewu podaje zawsze pracownik naszej firmy potwierdzający zamówienie, powiększając kwotę zakupów o koszty wysyłki.

Oto dane naszego konta bankowego potrzebne do przelewu:
BNP PARIBAS 65 2030 0045 1110 0000 0130 9890
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem