Wyszukaj produkt
Zapraszamy do udziału w promocji wspierającej sprzedaż mydeł Tork. Promocja kierowana jest do wszystkich nowych klientów.

Szczególną uwagę poświęcamy klientom branży uzdrowiskowej ze względu na zmiany prawne w zakresie wyposażenia łazienek w tych obiektach.

Gazele Biznesu
Miło nam poinformować, że nasza firma dołączyła do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm - Klubu Gazel Biznesu.
9 na 10 osób odwiedzających toalety preferuje ręczniki papierowe zamiast suszarek

9 na 10 osób odwiedzających toalety preferuje ręczniki papierowe zamiast suszarek

Ręczniki do rąk
Używanie jednorazowych papierowych ręczników do rąk marki Tork jest szybkim, efektywnym, wygodnym i ekonomicznym sposobem poprawienia higieny rąk. Szeroki asortyment produktów zawiera większe, lepiej wchłaniające wilgoć ręczniki, co obniża straty, uprzyjemnia osuszanie rąk i sprawia, że cały zabieg przebiega szybko i skutecznie. Dozownik podaje po jednym ręczniku, dzięki czemu obniża zużycie i częstotliwość uzupełnień, a to z kolei przyczynia się do obniżenia kosztów utrzymania pomieszczeń. W przypadku produktów do wycierania rąk Tork Premium wystarcza jeden ręcznik!
Mydło w płynie
Łagodne, gęste i kremowe – nasze mydła w płynie są nie tylko wysokiej jakości, ale to także wyjątkowo ekonomiczne mydła.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem