Wyszukaj produkt
PROMOCJA MYDEŁ TORK

Zapraszamy do udziału w promocji wspierającej sprzedaż mydeł Tork. Promocja kierowana jest do wszystkich nowych klientów.

Szczególną uwagę poświęcamy klientom branży uzdrowiskowej ze względu na zmiany prawne w zakresie wyposażenia łazienek w tych obiektach.

Zgodnie z ustawą i rozporządzeniem o lecznictwie uzdrowiskowym – 31 grudnia 2016 r. upływa termin dostosowania łazienek w obiektach uzdrowiskowych do wymagań ustawy. W związku z tym wszystkie łazienki powinny zostać wyposażone w dozowniki na mydło w płynie, dozowniki na papierowe ręczniki oraz kosze na zużyte ręczniki (§1. pkt. 4.e; §18). Pełny tekst rozporządzenia znajdziesz na www.tork.pl

Zasady promocji:

Przy zakupie dowolnego kartonu mydeł Tork (S1, S2, S4, S11) klient może otrzymać 2 dozowniki do mydeł Tork w specjalnej cenie 1 zł/sztuka. Warunkiem otrzymania dozowników jest złożenie przez klienta zamówienia na mydło, zarejestrowanie klienta poprzez wypełnienie formularza oraz wybranie dozowników w formularzu rejestracyjnym na www.tork.pl.

Klient może wybrać dowolny dozownik spośród sześciu modeli, na mydło w płynie, pianie lub sprayu. Wszystkie z nich posiadają akredytację Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego, co potwierdza łatwość obsługi u osób z osłabioną siłą rąk.

Dozowniki objęte promocją to białe i czarne dozowniki z linii Elevation, za wyjątkiem dozowników sensorowych i z łokciownikiem. W jednym formularzu można wybrać tylko jeden rodzaj dozownika w tym samym kolorze.

Okres trwania promocji: 01.07 – 30.09.2016 r. lub do wyczerpania zapasów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem