Wyszukaj produkt


O firmie

Informacje o firmie
Firma Eko Higiena powstała w 1998 roku. Jesteśmy obecnie jednym z wiodących dystrybutorów systemów higienicznych w Polsce. Silna pozycja rynkowa Firmy jest efektem pracy naszych profesjonalnych doradców zaangażowanych w dostarczanie kompletnych rozwiązań w zakresie czystości i higieny. W ramach tych usług przygotowujemy dla naszych klientów szkolenia z optymalnego doboru oraz stosowania środków chemicznych i dezynfekcyjnych w obiektach. Dla nich również przedstawiamy indywidualne kalkulacje kompleksowego zużycia środków higienicznych, chemii i czyściw przemysłowych. Naszymi klientami są przede wszystkim: zakłady przemysłowe, ośrodki służby zdrowia, hotele, restauracje, catering, biura, zakłady fryzjerskie, itp.

Gazele Biznesu
Od roku 2015 EkoHigiena należy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.Produkty marki Tork
Dużym atutem naszej firmy jest bardzo szeroka oferta. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem produktów marki Tork które mogą Państwo nabyć bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Produkty pozostałych firm
W ofercie posiadamy także produkty następujących firm:


Jeśli są Państwo zainteresowani także tym asortymentem prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym biuro@ekohigiena.pl

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, co powoduje, że świadczone przez nas usługi pozostają na najwyższym poziomie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na zbudowanie wieloletnich i korzystnych dla obu stron relacji handlowych.

Pragniemy być dla naszych Klientów godnym zaufania dostawcą produktów i systemów do utrzymywania czystości i higieny.
 

Zapraszamy do współpracy


Ważne informacje

Eko Higiena Sp. z o. o.
ul. Logistyczna 7, Dąbrówka
62-070 Dopiewo
Infolinia 721 310 310

biuro@ekohigiena.pl


konto bankowe: BGŻ 65 2030 0045 1110 0000 0130 9890
krs: 0000053614
kapitał zakładowy: 200.000,00 zł
regon: 634248261
nip: 777-26-11-925

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem